KONST / Litografier / Färglitografi 14688309
nr 1468 8309
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, numrerad HC 13/14, "Stillhet, Gillöga". Färglitografi, bildmått: 28x39, yttermått inklusive ram: 48x59 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 20:33:10
20/5 17:40:42
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson